Madamcarmen.com, 2017 yılının ilk günlerinde kurulmaya başlayarak “kadın”lara hitap etmeyi amaçlamıştır. Dijital ağda kadınların her gün mutlaka ziyaret ettiği modadan güzelliğe, diyetten sağlıklı yaşama, düğün (wedding) ve düğün konseptlerine,  kültür/sanattan astrolojiye bir kadını ilgilendiren tüm konularda hazırlanan özel haberlerle dolu bir kadın portalı olan madamcarmen.com  her gün güncellenen konuları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Engin bilgilere sahip, alanında uzman blogger yönetimi, konu seçimi konusunda birebir ilgilenmekte ve doğru kararları siz ziyaretçilere sunmaktadır.

Üstün kalitede ki blog hizmetleri ile  kadınları kısa sürede gözde blogları (kadın portalı) arasında yerini almıştır. Engin kadrosunda adından söz ettirdiği ünlü isimlerinde takipleri arasında olan madamcarmen.com, kısa sürede başarı merdivenlerini tırmanmanın mutluluğunu yaşıyor. Her geçen gün, sizlerin istekleri ve kadınlara hitap eden konu seçimleri ile sosyal medyada da ‘en çok tercih edilen moda siteleri’ arasında yerini bulmuştur.

Deneyimli alanında uzman olan içerik müdürü ve editörü ile çalışmalarını sürdüren madamcarmen.com düğün (wedding),nisan, mezuniyet, moda/stil, kombinler, yaşam, sağlık, kadın ve daha birçok alanda hizmetlerini sizlere sunmaktadır. “Kadın yaşamına dair herşey!” Hedefi ile yola çıkan blogger, her gün büyümekte ve dijital dünyada yurt dışında da takip edilmektedir.

Moda kategorisinde muhafazakar kesim başta olmak üzere; farklı tarz, görüş ve stil önerilerine de yer veren kuruluş, tesettür modasına yeni bir bakış açısı getirmiştir. Geniş ufuklara hizmet eden madamcarmen.com kısa sürede Türkiye ve yurt dışında en çok tercih edilen moda/butik/kadın blogları arasında kendine yer bulmuştur.

“Blog konu seçimini siz yapın biz sizin adınıza araştırıp yayınlayalım” diyen blog yönetimi ziyaretçilerinin iletişim sağladığı ve istekte bulunduğu konularda ünlü modacı ve markalarında desteği ile doğru bilgileri sunmayı hedeflemektedir.

Sizlerde; istek, görüş, fikir ve yayınlamasını istediğiniz konularda iletişim sağlayabilirsiniz. Sosyal medyada  Facebook, Twitter, Instagram, gibi ağlardan da madamcarmen.com’u takip ederek modanın, sağlık, yaşam, kültür sanatın kalbinden haberdar olabilirsiniz.