Pierre Cardin Eşarp 2017 Modelleri | Pierre Cardin Eşarp Koleksiyonu

Pierre Cardin Eşarp 2017 modellerinde bu sezon da yine oldukça iddialı. Pierre Cardin eşarp koleksiyonlarında bu sezonda sizler için farklı desenleri ve tablo gibi eşarpları görücüye çıkardı.  Kendine güvenen, gücünü özgürlüğünden alan şehirli kadının kendini en iyi ifade etme aksesuarlarının başında gelen Pierre Cardin Eşarplar, her biri farklı desenler, moda renkler ve adeta tablolara konu olacak tasarımlara imza attı.

Pierre Cardin eşarp 2017 koleksiyonunda bu sezon en fazla ilgi gören modelleri sizler için bir araya getirdik.

Pierre Cardin 2017 Esarp Modelleri

^Armine Eşarp 2017 Koleksiyonu^ ve ^Levi’dor 2017 Eşarp Modelleri^ içeriklerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Her sezon adından söz ettiren Pierre Cardin, bu sezonda tahtını kimseye bırakmadı.  Yalnızca eşarp ve şallarda değil, Pierre Cardin çanta modelleri, Pierre Cardin trençkot modelleri, Pierre Cardin kap modelleri ve birçok farklı alanda yurt dışında da adından söz ettiren marka ülkemizde muhafazakar modasının da vazgeçilmez markalarından olmayı başardı.

Pierre Cardin her sezon olduğu gibi bu yılda koleksiyonuna yeni parçalar ekleyerek, yeni sezon ürünleri yıl başında görücüye çıkardı. Bizler bu içeriğimizde sizler için yalnızca Pierre Cardin 2017 eşarplarını yansıtmış olsak ta, ilerleyen dönemlerde Pierre Cardin Çanta, Pierre Cardin trençkot, Pierre Cardin pardesü ve diğer kategorilerde ki ürünlerine de yer vereceğiz.

Dünya markaları arasında yer almayı başaran Pierre Cardin Türkiye’de lisansörlüğünü Aker eşarba 25 yıl önce teslim etmişti. Kendi koleksiyonunu özel tasarımlar ile taçlandıran Pierre Cardin eşarp 2017 modelleri arasında birinci sınıf ipeklerle, sağlıklı yöntemlerle üreten Pierre Cardin Eşarplar, tasarımından baskısına dünyaca ünlü Fransız moda markasının adını gururla taşıyorlar.

Pier Cardin Esarp Modelleri

Sizler için daha önce Armine İlkbahar-Yaz 2017 Eşarp Modelleri ve Levi’dor 2017 Eşarp Koleksiyonunu sizler için paylaşmıştık. Peki Pierre Cardin 2017 eşarp modellerinde bizlere neler bekliyor? 2017 Pierre Cardin eşarp modelleri kimlere hitap ediyor?

Pierre Cardin Eşarp 2017 Modellerinde Özgün Desenler

Özgün sitilin peşinde koşanlar için Pierre Cardin, özgün desenlerini yansıtmayı yine başarıyor. Fransız modacılar ile üstün ipek kalitesi neticesinde üretilen eşarplar, tesettür kombinlerinizde kullanabileceğiniz trendler arasında yer alıyor. Trend eşarp modelleri arasında kendine yer bulan Pierre Cardin 2017 eşarp modelleri iddialı duruş sergiliyor.

Armine ilkbahar-yaz 2017 modelleri arasında da özgün stilin önemine ve bu eşarpların kombinlerinizi ne kadar tarz yaptığına vurgu yapmıştık.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”76″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”160″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”8″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”Görüntüyü büyütmek için resme tıklayın” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Pierre Cardin 2017 Eşarp Modelleri Çiçek Tasarımları

Her kadının vazgeçilmez eşarp modelleri arasında olan çiçekli eşarp modellerine Pierre Cardin’de el atmış görünüyor. Trend eşarp modelleri arasında da kendine yer bulan çiçek tasarımları Levi’dor 2017 Eşarp Koleksiyonunda bir hayli yoğun ilgi görmüştü.

Pierre Cardin  eşarp 2017 modelleri arasında çiçekli tasarımlar abiye kıyafetleriniz ile, iş hayatınızda kullanacağınız kombinler ile oldukça uyumlu olacaktır. Kalite, şıklık ve ipeksi dokusu ile sizlere hitap ediyor.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”74″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”160″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”8″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”Görüntüyü büyütmek için resime tıklayınız” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Pierre Cardin Eşarp Modelleri 2017 Doğal Ahenk

Her daim kontrastı, ahenkli uyumluluğu kombinlerinde kullanmak isteyenlerin tercihi elbette Pierre Cardin eşarp modelleri 2017 koleksiyonunda doğal ahenkli, doğa desenleri ve geometrik şekiller ile tasarlanmış eşarpları tercih edebilir.

Doğadan ilham alan renkleri ve desenleri, geometrik desenlerin kontrastı hislerinizin ve tesettür kombinlerinizin uyumunu gözler önüne serecek. Özellikle 2017 çanta trendlerinde bulunan uygun çanta kombini ile Pierre Cardin 2017 eşarp koleksiyondan seçeceğiniz bir parça tamamlayıcı olacaktır.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”75″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”160″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”8″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”Görüntüyü büyütmek için resme tıklayınız” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Daha fazla görsel için;

Pierre Cardin Eşarp 2017 Modelleri Instagram

Pierre Cardin Eşarp 2017  Modelleri Facebook

Pierre Cardin Eşarp 2017  Modelleri Twitter ‘da bizleri takip edin