Tatil Bavulunuzda Olmazsa Olmaz Parçalar

Tatil planınızda tüm hazırlarınız tamamlanmak üzere. Tatil yapabileceğiniz mekanlar için tatil önerileri, oteliniz,  güneş kreminiz, güneş gözlüğünüz, spor ve diyet hazırlıkları tamamlandıysa sıra bavulunuzda demektir. Tatil bavulunuz en önemli unsur… Tatile çıkarken bavulunuzda olması gerekenler nelerdir? O halde Tatil bavulunda olmaz olmaz parçaları unutulmamalı….Tatil bavulunuzun olmazsa olmaz parçaları neler olmalı? Tatile az ve öz kıyafet götürerek nasıl 2017 trend kombinlerini yakalayabilirsiniz? Sokak stilimi tercih ediyorsunuz, yoksa tesettürlü iseniz tesettür trendlerini mi?

Tatil bavulunuzda olması gerekenler listenizde; mayonuz, bikinileriniz, tesettürlü kadınlar için tesettür mayolar, haşemaları temel etken olarak belirtmeye yok diye düşünüyoruz…

Tatil Bavulunuza Mutlaka Almanız Gereken Parçalar

 

Öncelikle siyah bir pantolon, her daim yanınızda olmalı. Siyah pantolon sahil gezinizde, yaz akşam yemeklerinde, tatil ile işi bir arada götürecekseniz iş görüşmeleri/toplantılarında ve daha birçok kategoride sizin kurtarıcınız olacaktır.

Tatil Bavulunuzda Olmazsa Olmaz Parça
Siyah Pantolon

Tatil bavulunuz da olmazsa olmaz bir diğer parça ise gömlekler. Tesettür veya denim gomlekler tatil boyunca kurtarıcınız olacaktır. Denim kumaştan tasarlanmış bir gömlek, sizin sokak stilini veya spor tesettür trendini yakalamanızı sağlayacaktır. 2017 denim trendlerinde de denim parçaların önemine vurgu yapmıştık. Tatil bavulunuzda olmazsa olmaz parçaların içerisinde denim gömlek, denim ceket, denim pantolon gibi isteğinize göre bir seçenek yapabilirsiniz. Yoksa denim trendi ile tüm parçalardan mı yer vermek istiyorsunuz? 🙂 rahat, şık bir tatil için denim vazgeçilmez bavul parçalarından biri olacak.

Tatil Bavulunuzda Olmazsa Olmaz Parça
Denim Gomlekler

Tatil kombinleri arasında da denim parçalar ve denim kombinler büyük ilgi görüyor.

Tatil bavulunuz da mutlaka yer ayırmanız gereken bir diğer parça ise tek parça elbiseler….Tropikal renkler, maskülen hava, pötikare parçalar, romantik kumaşlar, doğanın desenlerini yansıtan kumaşlar da tatil bavulunuzda, tatil kombinizi oluşturmaya yardımcı olacaktır.

2017 Trend Tropikal Desenli Elbiseler

Fırfırlı buluzlar tatil bavulunuzun vazgeçilmez unsurlarından olmalı. İki veya üç farklı desen ve renkte yanınıza alabileceğiniz fırfırlı, tiril tiril buluzlar şıklık ve rahatlığını yansıtacak. Switsheartler ise sizin spor şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

Tatil Bavulunuzda Olmazsa Olmaz Parça
Fırfırlı Gomlekler ve Kombinleri

Elbette tüm bu kombinlere uyumlu aksesuarlar, çantalar kesinlikle unutulmamalı. Tropikal desenli, romantik geçişli, rahat ancak şık olan ayakkabılar, aksesuarlar, çantalar tatil bavulunuzda olmalı. Bir çantayı ve ayakkabınızı farklı birçok kombin ile kullanmanız için doğru renk seçimine dikkat etmelisiniz. 

Tatilde Kullanılabilecek Ayakkabı ve Çantalar

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”27″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”160″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”8″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”Görüntüyü büyükmek için resimlere tıklayınız” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

İyi Tatiller.. Tatilde de bizi takip etmeyi unutmayınız 🙂

  • İçeriğimizi yorumlayınız :)