Tesettür Kombinlerde “Gucci” Rüzgarı

Dünyaca ünlü tekstil markası Gucci, tesettürlü kadınların da tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Özellikle bazı parçalarda Gucci ile yapacağınız kombinler sizi farklı kılabilir. Tesettür kombinlerde Gucci markasından esinlenerek sizler için bir kombin oluşturduk. Tesettür kombini nasıl yapmalıyım? diye düşünüyorsanız, Gucci size oldukça yardımcı olacak. Denim ceketler, denim pantolonlar, Gucci etekler ve dahası ile tesettür kombininizi oluşturmanız mümkün.

Gucci ceketler, sizin yaz aylarında kombinlerinizde cool havanızı yansıtacaktır. Tesettürlü kadınların tercihleri arasında olan Gucci markalı ürünler arasında kombin oluşturmak için Gucci çiçekli ceketleri tercih edebilirsiniz.

Çiçek desenli renklere bezenmiş Gucci ceketler şüphesiz ki tesettür kombin yaparken yüzünüzü gülümseten parça olacaktır.  Bu ceket ile siyah kalem etekler giyebilir, altına seçeceğiniz babetler veya spor ayakkabılar ile  ile cool bir stil yansıtabilirsiniz. Gucci spor ayakkabıları bu sezonda birçok çeşidi ile sizin beğenilerinize hitap edecektir.

Tesettür Kombin Önerileri – Gucci Tesettür Kombini

Tesettür kombinizi Gucci ceket ile yapmaya karar verdiyseniz, altına da kalem etek tercihi içinize sindiyse o halde şimdi bluz seçimi yapmalısınız. Bu kombinin içine gömlek tercih edebileceğiniz gibi, tiril tiril bluzlarla da kombinleyebilirsiniz. Gucci ile tesettür kombini oluşturmayı karar verdiyseniz bu desenli denim ceketlerin altına gömlek/bluz seçiminizde sade olmasına özen göstermelisiniz.

2017 Tesettür Kombinleri – Gucci Tesettür Önerileri

2017 tesettür kombinlerinizde tercih edebileceğiniz diğer öneri ise çizgili etekler ve denim ceketler. Denim kot çeketler, 2017 denim modasında da bir hayli gözdeydi. Tesettür kombin önerileri arasında da denim ceketler, gucci ayakkabı ve çizgili eteklerin uyumu dikkat çekiyor.

Tüm parçalar yerine oturdu fakat eşarp/şal seçimine karar veremediyseniz tesettür kombinlerinizde Gucci rüzgarı esti demektir. Bu kombinin üzerine 2017 armine eşarp modelleri, 2017 levidor eşarp modelleri veya 2017 pier cardin eşarp modelleri arasında bir seçim ile tamamlayabilir. En önemli aksesuarınız olan eşarp/şalınızı seçerken tonlamaya ve trend modellere dikkat ediniz…

Bu kombin ile iş yerine, arkadaş toplantısına, güzel bir buluşmaya, akşam yemeğine hatta kadın davetlerine katılabilirsiniz. Ancak rahat, salaş daha günlük ve spor kombinler oluşturmak istiyorsanız 2017 spor tesettür kombinlerinden birini oluşturmanızı öneriyoruz…

  • İçeriğimizi yorumlayınız :)