Levi’dor 2017 Eşarp Modelleri

Tesettürlü kadınların temel unsurlarından olan eşarplarda 2017 eşarp trendleri sizler için belirtmiştir. Trend eşarp modelleri arasında en fazla yoğun ilgiyi gören Armine 2017 Eşarp Modelleri, Aker 2017 Eşarp Modelleri, Pier Cardin 2017 Eşarp Modellerinden sonra şimdi Levidor 2017 eşarp modellerini yansıtmaya geldi. Son yıllarda eşarp modelleri ve eşarp markaları arasında çığır açan Levi’dor her sezon yeni modelleri ve tasarımları ile ilgi görüyor. Levidor 2017 eşarp modellerini görücüye çıkarttı. Fiyatı ile Armine, Pierre Cardin eşarplara göre daha uygun fiyata alınan Levidor daha çok tasarımı için tercih ediliyor.

Ünlü markalar özel tasarımlar üzerine yoğunlaşırken Levidor eşarp modellerinde daha fazla deseni satışa sunmayı tercih ediyor.

Ayrıca sizin için hazırladığımız ^Pierre Cardin Eşarp 2017 Koleksiyonu^ ve ^Armine Eşarp 2017 Modelleri^ içeriklerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Levidor 2017 Esarp Modelleri

Levidor 2017 eşarp koleksiyonu sezonda öne çıkan tasarımları, kusursuz renk ve desenleri ile ipek eşarp tercih edenlerin tercihi oldu.  Bizlerde bu içeriğimizde sizin için Levi’dor 2017 eşarp modelleri arasında en fazla ilgiyi gören tasarımları tanıtıyoruz.

Levidor 2017  Eşarp Modelleri ile Baharı Eşarplarda Hissettirin!

Levidor eşarp modelleri arasında en dikkat çeken detay, soft renklerin yanı sıra bahar renklerini kullanmış olması. Levi’dor 2017 eşarp modellerinin genelinde hakim olan sıcak renkler yazın enerjisini yansıtıyor. Ruhu bahar gibi olanlara, dinç ve enerjik hisseden ve bu ruhu karşı tarafa hissettirmek isteyenlerin kuşkusuz tercihi olacaktır.

Levidor eşarp modelleri

2017 Eşarp Trendlerinde Levi’dor Tutkusu

Tüm tutkularınızı Levidor eşarplar ile yansıtın. Kıyafetlerinizin sade ve yalın duruşuna dinamizm katacak desenler eşarplarda karşı konulmaz bir tutkuya dönüşüyor. Çiçekler, çizgiler, iç içe geçmiş motifler ve elbette gizemliliğin önlenemez yükselişi Levi’dor eşarp tasarımlarına da yansıyor. Tesettür kombinlerinizi vurgulamak için vazgeçilmez parçanız Levi’dor eşarpları olabilir.

2017 Eşarp Trendlerinde Levi’dor Tutkusu

Otantik Desenler ve Koyu Renklerin Hakimiyeti

Siyah ve tonlarının hakim olduğu eşarp modelleri her zamanki gibi kadınların vazgeçilmez modelleri arasında. Karmaşık desenler, otantik desenlerin birleşimi ve farklı renk kontrastları ile Levidor eşarplar sizin kurtarıcınız olacak. Nasıl bir siyah elbise ya da etek gardıropların olmazsa olmazı ise siyah renginin hakim olduğu eşarplardan da kesinlikle bulundurmalısınız. Spor tesettür kombinleri giyinmeyi tercih eden kadınlar için levi’dor eşarpları olmazsa olmaz… Otantik desenlerin hakimiyetini Armine 2017 ilkbahar yaz eşarplarında ve Pierre Cardin 2017 Esarp modellerinde de yoğun ilgi gördüğünü gözlemlemiştik.

Otantik Desenler ve Koyu Renklerin Hakimiyeti

Kalite ve Şıklığın Temsili

Tesettürlü kadınları, renkleri ve desenleriyle olduğu kadar şık ve düzgün duruşu ile etkileyen Levidor 2017 eşarp modelleri  ipek eşarp modelleri kalitesinden de ödün vermiyor. Özel renkler, kendine haz özgün tasarımlar, ipek yoğunluğu ve kalitesi ile şık bir duruş sergilemeniz mümkün olacaktır.

Levidor Eşarpları ile Kalite ve Şıklığın Temsili

Sizde 2017 eşarp trendlerinde yer alan öneriler doğrultusunda tesettür kombinlerinize uygun olarak Levi’dor 2017 eşarp modelleri ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bu modelleri aynı zamanda özel günlerinizde, özel davetlerde veya abiye kıyafetleriniz ile rahatlıkla uyum içerisinde kullanabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz ^2017 Tesettür Abiye Elbise Modelleri^ni incelemenizi öneriyoruz.

 

Daha fazla görsel için;

Levidor 2017 Eşarp Modelleri Instagram

Levidor 2017 Eşarp Modelleri Facebook

Levidor 2017 Eşarp Modelleri Twitter ‘da bizleri takip edin

  • İçeriğimizi yorumlayınız :)