Spor Tesettür Kombinler 2017

Tesettürlü kadınlar için tesettür trendlerini ve tesettür kombinlerini bir araya getirdik. Ancak sportif giyinmeyi severler için tesettür spor kombinleri ve spor tesettür trendlerini de sizlerde paylaştık.

Sportif Tesettür İle Cool Stilinizi Konuşturun!

Spor tesettür kombinler 2017 koleksiyonlarında sportif cool olmak isteyenler için farklı birçok seçenek mevut. Sportif tavrın etki alanı özellikle gençleri bir hayli ilgilendiriyor. Konforlu parçalar, rahatlığı ön plana çıkaran kombinler ve elbette tesettür spor trendleri….

Spor Tesettür Kombinleri  İle Özgün Sportif Tessettür Stili !

Spor Tesettür Kombinleri İle Özgün Sportif Tessettür Stili !

Sportif tesettür kombinler duyduğunuzda aklınıza hemen eşofmanlar gelmesin. Dolabınızda spor tesettür kombinlerine bu sezon yer açın. Hem metalik pileli etekler sezonda spor tesettür trendlerinde yer alıyor. Metalik pileli eteklerin üzerine bırakacağınız kazak, sweatshirtler veya baharlık bir ceket ile cool stilini yakalayabilirsiniz. Bu ikilinin yanına en çokta yakışacak olan spor ayakkabılar. Aksesuar olarak ta sırt çantaları, klasik model el çantaları sportif cool stilinizi tamamlayacak.

Keza bu kombinleri tamamlamak için Pierre Cardin Eşarp 2017 veya Armine Eşarp 2017 modellerinde yer alan gizemli, gometrik desenli eşarplardan yapacağınız seçim özgün stilinizi oluşturmayı sağlayacaktır.

Sweatshirtler  İle Tesettür Sportif Kombininizi Oluşturun!

Sweatshirtler İle Tesettür Sportif Kombininizi Oluşturun

Sokak stilinde de dikkat çeken sweatshirtler, tesettür kombinleri arasında da yerini aldı. En iddialı tesettür kombinler için gündeme gelen abartılı parçalar yerini sweatshirtler bırakacak.

Konforundan, tesettüründen ödün vermeyenlerin tercihi olan sweatshirtler ile ilkbahar-yaz tesettür kombinlerini oluşturabilirsiniz.

Sweatshirtler Ve Klasik Parçaların Uyumu!

Sweatshirtler Ve Klasik Parçaların Uyumu!

Sweatshirtler yalnızca spor parçalarda değil, klasik paçalarla da son zamanlarda kombinleniyor.

Sizler için hazırladığımız ^Salopet Elbise Rüzgarı^ içeriğimizde salopet elbiselerin tesettür kombinlerinde de tercih edilebileceğine vurgu yapmıştık. Sweatshirtler da tıpkı salopetler gibi bir hayli moda oldu. Spor tesettür kombinleri bunu sıklıkla görmekteyiz. Casual kıyafetleri bile sweatlerle uyumu dikkatlerden kaçmıyor. Klasik bol bir pantolon, salaş bir big ve sweat ile birlikte sportif tesettür kombinini yakalayabilirsiniz. Spor ayakkabınız ve sırt çantanızın ile tesettür kombin uyumunuzu yakalayabilirsiniz.

Bu tarz kombinleri tercih eden tesettürlü kadınlar, tesettür kombinlerine en uygun eşarp/şal modellerini Levi’dor  Eşarp/Şal 2017 modelleri arasında rahatlıkla bulabilir.

Sweatshirt ve Denim’in Uyumu!

Sweatshirt ve Denim’in Uyumu!

Daha önce sizler için  hazırladığımız ^2017 Denim Trendi^ adlı içeriğimizde bu yıl ve önümüzde ki yıllarda denimin moda akımının bir hayli ilgi duyulacağından bahsetmiştik. Sweatshirt ile denim uyumunu yakalamak isteyenler Gucci, Chole markalarını tercih edebilir. ^ Tesettür Kombinlerde Gucci Rüzgarı^ içeriğimizde dünyaca ünlü marka Gucci’den nasıl tesettür kombini yapılır bahsetmiştik. Yine sportif tesettür şıklığını yaşamak isteyenler denim ve sweatshirt akımına dahil olabilir.

Şüphesiz ki sweatshirtlere en çok yakışan parçalardan biride denimler. Jena ve uzun sweatleriniz, veya sweatshirtlerin üzerne denim yelekler kullanarak günlük sportif şıklığı yakalayabilirsiniz.

Sportif Etek ve Sweatshirt Kombini!

Sportif Etek ve Sweatshirt Kombini!

Spor tesettür kombinler 2017 trendlerinde bir diğer rövaşta kombin sportif etek ve sweatshirt kombini. Etek ile sportif tesettür uyumunu yakalamak isteyen kişiler bu kombinlinleri sıklıkla yapmakta. Kısa sweatshirtlar ve sportif etekler tesettür kombinlerinde sportifliği yakalamanın en kolay ve şık uyumu. Spor şık stil sahibi olmak isteyenlerin de vazgeçilmez parçaları.

Kuşkusuz uygun el çantanız veya spor sırt çantanız, spor ayakkabılarınız ile tesettür şıklığında sportifliği yakalamanız kaçınılmaz olacak.

  • İçeriğimizi yorumlayınız :)